MycoMeno

Kód: 109

24,90 €
S DPH
  • komfort pri menopauze
  • návaly tepla a potenie
  • psychická nerovnováha
  • udržuje hormonálnu rovnováhu v dobe menopauzy
Množstvo
Skladom

  • Security policy (edit with Customer reassurance module) Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module) Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module) Return policy (edit with Customer reassurance module)
Zmes bylín a húb určená ženám, ktoré trpia problémami spojenými s menopauzou, ale aj ženám trpiacimi predmenštruačným syndrómom, nepravidelnou, silnú či bolestivou menštruáciou. Zmes obsahuje zložky, ktoré vyrovnávajú hladiny hormónov, stimulujú hormonálne receptory, upravujú ovuláciu, posilňujú fyzickú i psychickú kondíciu, stabilizujú výkyvy nálad, tj. Odstraňujú malátnosť, slabosť a únavu, dodávajú pokoj, zmierňujú podráždenosť, nervozitu, depresie a poruchy spánku. Zmes tiež potláča návaly tepla, napätie, vyrovnáva výkyvy tlaku, bolesti hlavy a závraty. V období menopauzy sa vplyvom zníženia hladín ženských hormónov zvyšuje výskyt srdcovo-cievnych ochorení, hladina lipidov v krvi a objavujú sa známky osteoporózy. Aj s týmto je počítané a zložky v zmesi pôsobí preventívne proti týmto sprievodným stavom, a ak už nastali, dokážu zabrániť ich progresii,či dokonca zvrátiť patologický proces. Poklesom hladiny ženských hormónov trpia tiež sliznice močovopohlavného ústrojenstva. Keďže sa zvyšuje frekvencia infekčných zápalov, môže sa objaviť inkontinencia, výtoky, sexuálne ťažkosti, je potrebné posilniť stav slizníc a imunitný systém, aby sa obmedzil výskyt týchto nepríjemných stavov, aj s týmto si zmes vďaka svojmu unikátnemu zloženiu dokáže poradiť. Jednotlivé zložky sa v účinkoch dopĺňajú a posilňujú, a vytvára tak vyváženú a vysoko účinnú pre zdravie a pohodu ženy potrebnú zmes.aj s týmto si zmes vďaka svojmu unikátnemu zloženiu dokáže poradiť. Jednotlivé zložky sa v účinkoch dopĺňajú a posilňujú, a vytvára tak vyváženú a vysoko účinnú pre zdravie a pohodu ženy potrebnú zmes.aj s týmto si zmes vďaka svojmu unikátnemu zloženiu dokáže poradiť. Jednotlivé zložky sa v účinkoch dopĺňajú a posilňujú, a vytvára tak vyváženú a vysoko účinnú pre zdravie a pohodu ženy potrebnú zmes. 
Účinná zmes výťažkov z húb a bylín je určená ženám v období menopauzy, ale taktiež ženám trpiacim premenštruačným syndrómom alebo bolestivou menštruáciou. Využite silu prírodných látok.
 
Zmes MycoMeno vychádza z receptu tradičnej čínskej medicíny Ling Dong Jue Jing San. Viac informácií hľadajte vo verejne dostupných zdrojoch. Trebárs na www.Cinsky-Herbar.sk.
109
100 položky

Špecifické referencie

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: